Site Dili Değiştir -
Sepet [
0
]


HOŞGELDİNİZ
GÖRKEM OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İstanbul’da 1984 yılında kurulmuştur. Temeli 1973 yılında kurulmuş olan Kale Ticaret Koll. Şti.’ne dayanan firmamız yaklaşık 40 senedir otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız MAN, MERCEDES, DAF, SCANIA, VOLVO, IVECO, RENAULT marka ticari araç yedek parçaları imalatı, ithalatı ve ihracatı konusunda çalışmaktadır. Firmamız ilk olarak 15 yıl önce “GMO” tescilli markasıyla üretimlerine başlamıştır.

Daha sonra üretim konusunda gerekli aşamaları göstererek 2002 yılından itibaren “KRML” tescilli markası altında yedek parça üretimine devam etmektedir. Ürettiği malzemelerde öncelikle kalite prensibini ortaya koyan firmamızın üretimleri arasında plastik vantilatör pervaneleri, kumanda telleri, kompresör tamir takımları ve su pompa tamir takımları bulunmaktadır.

Ürünlerimizin, yaklaşık %70’ ini, Avrupa ülkelerinin bazılarına, Türki Cumhuriyetlere, Rusya’ya, Afrika ve Ortadoğu ülkelerine ihraç etmektedir. “KRML” markası altında sürekli kendini geliştiren firmamız bu sayede de pazar payını devamlı olarak arttırmaktadır.

Kuruluşumuz sizlerden aldığı kuvvetle, kendini sürekli yenileyerek ve geliştirerek, kaliteden ödün vermeyerek ve her zaman tüketicinin memnuniyetini koruyarak büyümektedir.
HABER / FUAR

Ürünlerimize ait ürün kataloglarını pdf formatında indirmek için dökümanlar bölümüne geçebilirsiniz.