X
+90 212 671 59 13 (pbx)
Sepetim
0
MÜŞTERİ DESTEK HATTI +90 212 671 59 13 (pbx)

Görkem Otomotiv;

 

44 Yıl önce otomotiv sanayisinin önemli merkezi olan İstanbul'da, ağır vasıta araçların yedek parça ithalat-ihracat ve pazarlama satış organizasyonu amaçlı kurulmuş olan firmamız, sadece ilk kurulduğu sınırlarla kalmayıp her geçen gün piyasa şartlarıyla kendini yenileyerek otomotiv ve sanayi sektöründe faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Görkem Otomotiv Dünyada her geçen gün büyüyen ve gelişen imalat sanayi sektöründe ve giderek artan uluslararası rekabet karşısında üretkenliğini, ürün kalitesini yükseltecek yatırımlara önem vermektedir. Bu amaca yönelik olarak personelini evrensel niteliklere uygun araştırma ve geliştirmeye yönlendiren bunu da modern cihaz ve donanımlarla destekleyen bir yapılanma içindedir.

Çalışmalarının neticesinde firmamız ISO9001:2008 ve ISO/TS 16949:2009 Kalite Yönetimi Sistemi belgesi ile belgelendirilmiştir.  Ayrıca CE, Gostr ve Soncap gibi ürün kalite belgeleri de mevcuttur.

KRML markası ile üretilen malzemelerde öncelikle kalite prensibini ortaya koyan firmamızın üretimleri arasında plastik vantilatör pervaneleri, kumanda telleri, kompresör tamir takımları ve su pompa tamir takımları ve çeşitli yedek parçalar bulunmaktadır. Ayrıca firma garantimiz altında, ülkemizde kalitesini ispat etmiş, partner firmalarla yapılan anlaşmalar sonucu tedarik taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız.

KRML markası altında sürekli kendini yenileyen firmamız bu sayede pazar payını devamlı olarak arttırmaktadır. Ürünlerimizin, yaklaşık %70’ini, Avrupa ülkelerinin bazılarına, Türki Cumhuriyetlere, Rusya’ya, Afrika’ya ve Orta Doğu ülkelerine ihraç etmekteyiz.